ПОКРИВАЛО ЗА ЛЮЛКА 225X145X175CM PROGARDEN FC4630070
Code: 149122
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- MATERIAL : ПОЛИЕСТЕР
- COLOUR : ЧЕРЕН
| Brand | PROGARDEN |
| MODEL | FC4630070 |
| MATERIAL | ПОЛИЕСТЕР |
| WIDTH | 145.00 см |
| LENGTH | 225.00 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| WEIGHT | 1.450 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | 225X145X175CM |
| EAN | 8719202435269 |
No documents were found for this product

English 












