КУТИЯ ЗА ВЪЗГЛАВНИЦИ 170L PROGARDEN BETA
Код: 240009
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : ПЛАСТМАСА
- ЦВЯТ : АНТРАЦИТ
Доставка:
| Марка | PROGARDEN |
| МОДЕЛ | BETA |
| МАТЕРИАЛ | ПЛАСТМАСА |
| ДЕБЕЛИНА-СМ | 52.00 см |
| ШИРИНА | 55.00 см |
| ДЪЛЖИНА | 78.00 см |
| ЦВЯТ | АНТРАЦИТ |
| ТЕГЛО | 5.300 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | 170L |
| EAN | 8009271071506 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 















