КУТИЯ ЗА ВЪЗГЛАВНИЦИ 170L PROGARDEN BETA
Code: 240009
In stock
Short Description
- MATERIAL : ПЛАСТМАСА
- COLOUR : АНТРАЦИТ
Shipping:
| Brand | PROGARDEN |
| MODEL | BETA |
| MATERIAL | ПЛАСТМАСА |
| TICKNESS-CM | 52.00 см |
| WIDTH | 55.00 см |
| LENGTH | 78.00 см |
| COLOUR | АНТРАЦИТ |
| WEIGHT | 5.300 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | 170L |
| EAN | 8009271071506 |
No documents were found for this product

English 















