ГРАДИНСКА ВЪЗГЛАВНИЦА Style CUSHION
Код: 428569
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : памук
- ЦВЯТ : КАФЯВ
Доставка:
| МОДЕЛ | Style CUSHION |
| МАТЕРИАЛ | памук |
| ДЕБЕЛИНА-СМ | 5.00 см |
| ШИРИНА | 56.00 см |
| ДЪЛЖИНА | 190.00 см |
| ЦВЯТ | КАФЯВ |
| ТЕГЛО | 2.200 kg |
| EAN | 5945815007460 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













