ГРАДИНСКА ВЪЗГЛАВНИЦА Style CUSHION
Code: 428569
In stock
Short Description
- MATERIAL : памук
- COLOUR : КАФЯВ
Shipping:
| MODEL | Style CUSHION |
| MATERIAL | памук |
| TICKNESS-CM | 5.00 см |
| WIDTH | 56.00 см |
| LENGTH | 190.00 см |
| COLOUR | КАФЯВ |
| WEIGHT | 2.200 kg |
| EAN | 5945815007460 |
No documents were found for this product

English 













