ГРАДИНСКА ВЪЗГЛАВНИЦА ШАЛТЕ 190x58x5CM
Код: 122728
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : ПАМУК
- ЦВЯТ : РАЗЛИЧНИ ЦВЕТОВЕ
Доставка:
| МОДЕЛ | 190x58x5CM |
| МАТЕРИАЛ | ПАМУК |
| ДЕБЕЛИНА-СМ | 5.00 см |
| ШИРИНА | 58.00 см |
| ДЪЛЖИНА | 190.00 см |
| ЦВЯТ | РАЗЛИЧНИ ЦВЕТОВЕ |
| ТЕГЛО | 2.500 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ЗА ШЕЗЛОНГ |
| EAN | 5945815006166 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












