ГРАДИНСКА ВЪЗГЛАВНИЦА ШАЛТЕ 190x58x5CM
Code: 122728
In stock
Short Description
- MATERIAL : ПАМУК
- COLOUR : РАЗЛИЧНИ ЦВЕТОВЕ
Shipping:
| MODEL | 190x58x5CM |
| MATERIAL | ПАМУК |
| TICKNESS-CM | 5.00 см |
| WIDTH | 58.00 см |
| LENGTH | 190.00 см |
| COLOUR | РАЗЛИЧНИ ЦВЕТОВЕ |
| WEIGHT | 2.500 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | ЗА ШЕЗЛОНГ |
| EAN | 5945815006166 |
No documents were found for this product

English 












