ГРАДИНСКА ВЪЗГЛАВНИЦА ШАЛТЕ 190X62X4CM DEON SUNNY BEACH 05
Код: 140475
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : ПОЛИЕСТЕР
| Марка | DEON |
| МОДЕЛ | SUNNY BEACH 05 |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИЕСТЕР |
| ДЕБЕЛИНА-СМ | 4.00 см |
| ШИРИНА | 62.00 см |
| ДЪЛЖИНА | 190.00 см |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ХИДРОФОБИЗИРАН ПЛАТ |
| EAN | 3800501826638 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













