ГРАДИНСКА ВЪЗГЛАВНИЦА ШАЛТЕ 190X62X4CM DEON SUNNY BEACH 05
Code: 140475
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- MATERIAL : ПОЛИЕСТЕР
| Brand | DEON |
| MODEL | SUNNY BEACH 05 |
| MATERIAL | ПОЛИЕСТЕР |
| TICKNESS-CM | 4.00 см |
| WIDTH | 62.00 см |
| LENGTH | 190.00 см |
| ADDITIONAL INFORMATION | ХИДРОФОБИЗИРАН ПЛАТ |
| EAN | 3800501826638 |
No documents were found for this product

English 













