ГРАДИНСКА ВЪЗГЛАВНИЦА ПРОМАЗАНА 78Х44Х5CM GARDEN STAR HD-10269
Код: 230621






Офертата е валидна от 26.05.2026 до 01.06.2026
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : ПОЛИЕСТЕР
Доставка:
Цена: 15.33 €9.96 € / 19.48 лв.
Спести: 35 %
| Марка | GARDEN STAR |
| МОДЕЛ | HD-10269 |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИЕСТЕР |
| ДЕБЕЛИНА-СМ | 5.00 см |
| ШИРИНА | 78.00 см |
| ДЪЛЖИНА | 44.00 см |
| ТЕГЛО | 0.350 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8939973678157 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 















