GARDEN PILLOW IMPREGNATED 78Х44Х5CM GARDEN STAR HD-10269
Code: 230621






The offer is valid from 26.05.2026 until 01.06.2026
In stock
Short Description
- MATERIAL : ПОЛИЕСТЕР
Shipping:
Price: 15.33 €9.96 € / 19.48 лв.
Save: 35 %
| Brand | GARDEN STAR |
| MODEL | HD-10269 |
| MATERIAL | ПОЛИЕСТЕР |
| TICKNESS-CM | 5.00 см |
| WIDTH | 78.00 см |
| LENGTH | 44.00 см |
| WEIGHT | 0.350 kg |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 8939973678157 |
No documents were found for this product

English 















