ГРАДИНСКА ВЪЗГЛАВНИЦА PL180603 185Х56Х3CM
Код: 428527
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : ПОЛИЕСТЕР
- ЦВЯТ : РАЗЛИЧНИ ЦВЕТОВЕ
Доставка:
| МОДЕЛ | PL180603 185Х56Х3CM |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИЕСТЕР |
| ДЕБЕЛИНА-СМ | 3.00 см |
| ШИРИНА | 56.00 см |
| ДЪЛЖИНА | 185.00 см |
| ЦВЯТ | РАЗЛИЧНИ ЦВЕТОВЕ |
| ТЕГЛО | 0.700 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ЗА ПЛАЖ |
| EAN | 5945815004681 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













