ГРАДИНСКА ВЪЗГЛАВНИЦА PL180603 185Х56Х3CM
Code: 428527
In stock
Short Description
- MATERIAL : ПОЛИЕСТЕР
- COLOUR : РАЗЛИЧНИ ЦВЕТОВЕ
Shipping:
| MODEL | PL180603 185Х56Х3CM |
| MATERIAL | ПОЛИЕСТЕР |
| TICKNESS-CM | 3.00 см |
| WIDTH | 56.00 см |
| LENGTH | 185.00 см |
| COLOUR | РАЗЛИЧНИ ЦВЕТОВЕ |
| WEIGHT | 0.700 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | ЗА ПЛАЖ |
| EAN | 5945815004681 |
No documents were found for this product

English 













