ГРАДИНСКА ВЪЗГЛАВНИЦА GASTRO CUSHION
Код: 477544
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : ПОЛИЕСТЕР
- ЦВЯТ : ЗЕЛЕН/ СИН
| МОДЕЛ | GASTRO CUSHION |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИЕСТЕР |
| ДЕБЕЛИНА-СМ | 2.00 см |
| ШИРИНА | 42.00 см |
| ДЪЛЖИНА | 90.00 см |
| ЦВЯТ | ЗЕЛЕН/ СИН |
| ТЕГЛО | 1.500 kg |
| EAN | 5945815005503 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












