ГРАДИНСКА ВЪЗГЛАВНИЦА GASTRO CUSHION
Code: 477544
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- MATERIAL : ПОЛИЕСТЕР
- COLOUR : ЗЕЛЕН/ СИН
| MODEL | GASTRO CUSHION |
| MATERIAL | ПОЛИЕСТЕР |
| TICKNESS-CM | 2.00 см |
| WIDTH | 42.00 см |
| LENGTH | 90.00 см |
| COLOUR | ЗЕЛЕН/ СИН |
| WEIGHT | 1.500 kg |
| EAN | 5945815005503 |
No documents were found for this product

English 












