ГРАДИНСКА ВЪЗГЛАВНИЦА 94X49X4CM DEON DAISY
Код: 140474
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : ПОЛИЕСТЕР
| Марка | DEON |
| МОДЕЛ | DAISY |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИЕСТЕР |
| ДЕБЕЛИНА-СМ | 4.00 см |
| ШИРИНА | 49.00 см |
| ДЪЛЖИНА | 94.00 см |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ХИДРОФОБИЗИРАН ПЛАТ |
| EAN | 3800501826621 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 














