ГРАДИНСКА ВЪЗГЛАВНИЦА 94X49X4CM DEON DAISY
Code: 140474
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- MATERIAL : ПОЛИЕСТЕР
| Brand | DEON |
| MODEL | DAISY |
| MATERIAL | ПОЛИЕСТЕР |
| TICKNESS-CM | 4.00 см |
| WIDTH | 49.00 см |
| LENGTH | 94.00 см |
| ADDITIONAL INFORMATION | ХИДРОФОБИЗИРАН ПЛАТ |
| EAN | 3800501826621 |
No documents were found for this product

English 














