ГРАДИНСКА ВЪЗГЛАВНИЦА 58x46x5CM
Код: 113800
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : ПОЛИЕСТЕР
- ЦВЯТ : СИВ, КАФЯВ
Доставка:
| МОДЕЛ | 58x46x5CM |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИЕСТЕР |
| ДЕБЕЛИНА-СМ | 5.00 см |
| ШИРИНА | 58.00 см |
| ДЪЛЖИНА | 46.00 см |
| ЦВЯТ | СИВ, КАФЯВ |
| ТЕГЛО | 0.350 kg |
| EAN | 5945815005404 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












