ГРАДИНСКА ВЪЗГЛАВНИЦА 58x46x5CM
Code: 113800
In stock
Short Description
- MATERIAL : ПОЛИЕСТЕР
- COLOUR : СИВ, КАФЯВ
Shipping:
| MODEL | 58x46x5CM |
| MATERIAL | ПОЛИЕСТЕР |
| TICKNESS-CM | 5.00 см |
| WIDTH | 58.00 см |
| LENGTH | 46.00 см |
| COLOUR | СИВ, КАФЯВ |
| WEIGHT | 0.350 kg |
| EAN | 5945815005404 |
No documents were found for this product

English 












