ГРАДИНСКА ВЪЗГЛАВНИЦА 113X45X4CM DEON ALEX
Код: 142549
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : ПОЛИЕСТЕР
- ЦВЯТ : БЕЖОВ
| Марка | DEON |
| МОДЕЛ | ALEX |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИЕСТЕР |
| ДЕБЕЛИНА-СМ | 4.00 см |
| ШИРИНА | 45.00 см |
| ДЪЛЖИНА | 113.00 см |
| ЦВЯТ | БЕЖОВ |
| ТЕГЛО | 0.650 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ХИДРОФОБИЗИРАН ПЛАТ |
| EAN | 3801037000431 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 















