ГРАДИНСКА ВЪЗГЛАВНИЦА 113X45X4CM DEON ALEX
Code: 142549
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- MATERIAL : ПОЛИЕСТЕР
- COLOUR : БЕЖОВ
| Brand | DEON |
| MODEL | ALEX |
| MATERIAL | ПОЛИЕСТЕР |
| TICKNESS-CM | 4.00 см |
| WIDTH | 45.00 см |
| LENGTH | 113.00 см |
| COLOUR | БЕЖОВ |
| WEIGHT | 0.650 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | ХИДРОФОБИЗИРАН ПЛАТ |
| EAN | 3801037000431 |
No documents were found for this product

English 















