ГРАДИНСКА ВЪЗГЛАВНИЦА 108X45X5 108X45X5CM GARDEN STAR HD-10270
Код: 230622
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : ПОЛИЕСТЕР
Доставка:
| Марка | GARDEN STAR |
| МОДЕЛ | HD-10270 |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИЕСТЕР |
| ДЕБЕЛИНА-СМ | 5.00 см |
| ШИРИНА | 108.00 см |
| ДЪЛЖИНА | 45.00 см |
| ТЕГЛО | 0.550 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ПРОМАЗЕНА |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8939973679154 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 















