ГРАДИНСКА ВЪЗГЛАВНИЦА 108X45X5 108X45X5CM GARDEN STAR HD-10270
Code: 230622
In stock
Short Description
- MATERIAL : ПОЛИЕСТЕР
Shipping:
| Brand | GARDEN STAR |
| MODEL | HD-10270 |
| MATERIAL | ПОЛИЕСТЕР |
| TICKNESS-CM | 5.00 см |
| WIDTH | 108.00 см |
| LENGTH | 45.00 см |
| WEIGHT | 0.550 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | ПРОМАЗЕНА |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 8939973679154 |
No documents were found for this product

English 















