ГРАДИНСКА ВЪЗГЛАВНИЦА 100Х50Х6 CM ITA HOME & GARDEN Base NL
Код: 230710
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : ПОЛИЕСТЕР
- ЦВЯТ : БЕЖАВ
| Марка | ITA HOME & GARDEN |
| МОДЕЛ | Base NL |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИЕСТЕР |
| ДЕБЕЛИНА-СМ | 6.00 см |
| ШИРИНА | 50.00 см |
| ДЪЛЖИНА | 100.00 см |
| ЦВЯТ | БЕЖАВ |
| ТЕГЛО | 0.400 kg |
| EAN | 4054673401516 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

















