ГРАДИНСКА ВЪЗГЛАВНИЦА 100Х50Х6 CM ITA HOME & GARDEN Base NL
Code: 230710
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- MATERIAL : ПОЛИЕСТЕР
- COLOUR : БЕЖАВ
| Brand | ITA HOME & GARDEN |
| MODEL | Base NL |
| MATERIAL | ПОЛИЕСТЕР |
| TICKNESS-CM | 6.00 см |
| WIDTH | 50.00 см |
| LENGTH | 100.00 см |
| COLOUR | БЕЖАВ |
| WEIGHT | 0.400 kg |
| EAN | 4054673401516 |
No documents were found for this product

English 

















