ЛОЗАРСКА НОЖИЦА FISKARS GARDEN PRO P90
Код: 439645
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- ТИП НОЖИЦИ : ЛОЗАРСКИ
- ОБЩА ДЪЛЖИНА : 230.00 мм
- МАКС ДИАМЕТЪР НА КЛОНА : 26.00 мм
| Марка | FISKARS |
| МОДЕЛ | GARDEN PRO P90 |
| ТИП НОЖИЦИ | ЛОЗАРСКИ |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 230.00 мм |
| МАКС ДИАМЕТЪР НА КЛОНА | 26.00 мм |
| ПРИНЦИП НА РЯЗАНЕ | РАЗМИНАВАЩИ СЕ ОСТРИЕТА |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.265 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ОСТРИЕТА ОТ ВЪГЛЕРОДНА СТОМАНА |
| EAN | 8008220029629 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












