ЛОЗАРСКА НОЖИЦА FISKARS GARDEN PRO P90
Code: 439645
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- SHEAR TYPE : ЛОЗАРСКИ
- TOTAL LENGTH : 230.00 мм
- MAX PRUNING DIAMETER : 26.00 мм
| Brand | FISKARS |
| MODEL | GARDEN PRO P90 |
| SHEAR TYPE | ЛОЗАРСКИ |
| TOTAL LENGTH | 230.00 мм |
| MAX PRUNING DIAMETER | 26.00 мм |
| CUTTING TYPE | РАЗМИНАВАЩИ СЕ ОСТРИЕТА |
| PRODUCT WEIGHT | 0.265 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | ОСТРИЕТА ОТ ВЪГЛЕРОДНА СТОМАНА |
| EAN | 8008220029629 |
No documents were found for this product

English 












