ГРАДИНСКА НОЖИЦА ЗА ТРЕВА GARDENA COMFORT 8733
Код: 452240
В наличност
Кратко описание
- ТИП НОЖИЦИ : ЗА ТРЕВА
- ОБЩА ДЪЛЖИНА : 373.00 мм
- ДЪЛЖИНА НА ОСТРИЕТО : 73.00 мм
Доставка:
| Марка | GARDENA |
| МОДЕЛ | COMFORT 8733 |
| ТИП НОЖИЦИ | ЗА ТРЕВА |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 373.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА ОСТРИЕТО | 73.00 мм |
| ПРИНЦИП НА РЯЗАНЕ | РАЗМИНАВАЩИ СЕ ОСТРИЕТА |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.296 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | . |
| EAN | 4078500873390 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













