ГРАДИНСКА НОЖИЦА ЗА ТРЕВА GARDENA COMFORT 8733
Code: 452240
In stock
Short Description
- SHEAR TYPE : ЗА ТРЕВА
- TOTAL LENGTH : 373.00 мм
- BLADE LENGTH : 73.00 мм
Shipping:
| Brand | GARDENA |
| MODEL | COMFORT 8733 |
| SHEAR TYPE | ЗА ТРЕВА |
| TOTAL LENGTH | 373.00 мм |
| BLADE LENGTH | 73.00 мм |
| CUTTING TYPE | РАЗМИНАВАЩИ СЕ ОСТРИЕТА |
| PRODUCT WEIGHT | 0.296 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | . |
| EAN | 4078500873390 |
No documents were found for this product

English 













