- Телескопичната ножица за клони TeleCut 650-900B на GARDENA е с разминаващи остриета, което я прави идеална за рязане на по-дебели пресни клони.
- Прецизно заточен нож с NonStick Extra незалепващо покритие и отлична геометрия на рязане, гарантира ефективно рязане без много усилия.
- Телескопичните / +25 см./,алуминиеви, ергономично оформени дръжки с меки елементи предотвратяват изплъзването на инструментите от ръката, което гарантира лесна и безопасна работа.
- В допълнение новата абсорбираща буферна система с по-голям едностранен буфер предпазва вашите китки.
ГРАДИНСКА НОЖИЦА ЗА КЛОНИ ТЕЛЕСКОПИЧНА GARDENA 12041-20
Код: 112776






Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ТИП НОЖИЦИ : ЗА КЛОНИ
- ОБЩА ДЪЛЖИНА : 900.00 мм
- МАКС ДИАМЕТЪР НА КЛОНА : 42.00 мм
Доставка:
Цена: 65.91 €56.02 € / 109.57 лв.
Спести: 15 %
| Марка | GARDENA |
| МОДЕЛ | 12041-20 |
| ТИП НОЖИЦИ | ЗА КЛОНИ |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 900.00 мм |
| МАКС ДИАМЕТЪР НА КЛОНА | 42.00 мм |
| ПРИНЦИП НА РЯЗАНЕ | РАЗМИНАВАЩИ ОСТРИЕТА |
| ТЕЛЕСКОПИЧНИ ДРЪЖКИ | Да |
| ДЪЛЖИНА МИН/МАКС | 650-900 MM |
| АЛУМИНИЕВИ ДРЪЖКИ | Да |
| НЕТНО ТЕГЛО | 1320.000 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | НЕЗАЛЕПВАЩО ПОКРИТИЕ |
| EAN | 4066407022140 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 















