- Телескопичната ножица за клони TeleCut 650-900B на GARDENA е с разминаващи остриета, което я прави идеална за рязане на по-дебели пресни клони.
- Прецизно заточен нож с NonStick Extra незалепващо покритие и отлична геометрия на рязане, гарантира ефективно рязане без много усилия.
- Телескопичните / +25 см./,алуминиеви, ергономично оформени дръжки с меки елементи предотвратяват изплъзването на инструментите от ръката, което гарантира лесна и безопасна работа.
- В допълнение новата абсорбираща буферна система с по-голям едностранен буфер предпазва вашите китки.
ГРАДИНСКА НОЖИЦА ЗА КЛОНИ ТЕЛЕСКОПИЧНА GARDENA 12041-20
Code: 112776






The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- SHEAR TYPE : ЗА КЛОНИ
- TOTAL LENGTH : 900.00 мм
- MAX PRUNING DIAMETER : 42.00 мм
Shipping:
Price: 65.91 €56.02 € / 109.57 лв.
Save: 15 %
| Brand | GARDENA |
| MODEL | 12041-20 |
| SHEAR TYPE | ЗА КЛОНИ |
| TOTAL LENGTH | 900.00 мм |
| MAX PRUNING DIAMETER | 42.00 мм |
| CUTTING TYPE | РАЗМИНАВАЩИ ОСТРИЕТА |
| TELESCOPIC HANDLES | Yes |
| LENGTH MIN/MAX | 650-900 MM |
| ALUMINIUM HANDLES | Yes |
| PRODUCT WEIGHT | 1320.000 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | НЕЗАЛЕПВАЩО ПОКРИТИЕ |
| EAN | 4066407022140 |
No documents were found for this product

English 















