ГРАДИНСКА НОЖИЦА ЗА КЛОНИ ТЕЛЕСКОПИЧНА GARDENA 12040-20
Код: 112774
В наличност
Кратко описание
- ТИП НОЖИЦИ : ЗА КЛОНИ
- ОБЩА ДЪЛЖИНА : 670.00 мм
- МАКС ДИАМЕТЪР НА КЛОНА : 42.00 мм
Доставка:
| Марка | GARDENA |
| МОДЕЛ | 12040-20 |
| ТИП НОЖИЦИ | ЗА КЛОНИ |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 670.00 мм |
| МАКС ДИАМЕТЪР НА КЛОНА | 42.00 мм |
| ПРИНЦИП НА РЯЗАНЕ | РАЗМИНАВАЩИ ОСТРИЕТА |
| ТЕЛЕСКОПИЧНИ ДРЪЖКИ | Да |
| ДЪЛЖИНА МИН/МАКС | 520-670 MM |
| АЛУМИНИЕВИ ДРЪЖКИ | Да |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.975 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | НЕЗАЛЕПВАЩО ПОКРИТИЕ |
| EAN | 4066407022119 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 















