ГРАДИНСКА НОЖИЦА ЗА КЛОНИ ТЕЛЕСКОПИЧНА GARDENA 12040-20
Code: 112774
In stock
Short Description
- SHEAR TYPE : ЗА КЛОНИ
- TOTAL LENGTH : 670.00 мм
- MAX PRUNING DIAMETER : 42.00 мм
Shipping:
| Brand | GARDENA |
| MODEL | 12040-20 |
| SHEAR TYPE | ЗА КЛОНИ |
| TOTAL LENGTH | 670.00 мм |
| MAX PRUNING DIAMETER | 42.00 мм |
| CUTTING TYPE | РАЗМИНАВАЩИ ОСТРИЕТА |
| TELESCOPIC HANDLES | Yes |
| LENGTH MIN/MAX | 520-670 MM |
| ALUMINIUM HANDLES | Yes |
| PRODUCT WEIGHT | 0.975 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | НЕЗАЛЕПВАЩО ПОКРИТИЕ |
| EAN | 4066407022119 |
No documents were found for this product

English 















