ГРАДИНСКА НОЖИЦА ЗА КЛОНИ GARDENA 12003-20
Код: 112773






Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ТИП НОЖИЦИ : ЗА КЛОНИ
- ОБЩА ДЪЛЖИНА : 680.00 мм
- МАКС ДИАМЕТЪР НА КЛОНА : 42.00 мм
Доставка:
Цена: 42.69 €36.28 € / 70.96 лв.
Спести: 15 %
| Марка | GARDENA |
| МОДЕЛ | 12003-20 |
| ТИП НОЖИЦИ | ЗА КЛОНИ |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 680.00 мм |
| МАКС ДИАМЕТЪР НА КЛОНА | 42.00 мм |
| ПРИНЦИП НА РЯЗАНЕ | РАЗМИНАВАЩИ ОСТРИЕТА |
| ТЕЛЕСКОПИЧНИ ДРЪЖКИ | Не |
| АЛУМИНИЕВИ ДРЪЖКИ | Да |
| НЕТНО ТЕГЛО | 1.035 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | НЕЗАЛЕПВАЩО ПОКРИТИЕ |
| EAN | 4078500043366 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 














