ГРАДИНСКА НОЖИЦА ЗА КЛОНИ GARDENA 12003-20
Code: 112773






The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- SHEAR TYPE : ЗА КЛОНИ
- TOTAL LENGTH : 680.00 мм
- MAX PRUNING DIAMETER : 42.00 мм
Shipping:
Price: 42.69 €36.28 € / 70.96 лв.
Save: 15 %
| Brand | GARDENA |
| MODEL | 12003-20 |
| SHEAR TYPE | ЗА КЛОНИ |
| TOTAL LENGTH | 680.00 мм |
| MAX PRUNING DIAMETER | 42.00 мм |
| CUTTING TYPE | РАЗМИНАВАЩИ ОСТРИЕТА |
| TELESCOPIC HANDLES | No |
| ALUMINIUM HANDLES | Yes |
| PRODUCT WEIGHT | 1.035 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | НЕЗАЛЕПВАЩО ПОКРИТИЕ |
| EAN | 4078500043366 |
No documents were found for this product

English 














