ГРАДИНСКА НОЖИЦА GARDENA B+/L Premium
Код: 449912




Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ТИП НОЖИЦИ : ЛОЗАРСКИ
- ОБЩА ДЪЛЖИНА : 260.00 мм
- МАКС ДИАМЕТЪР НА КЛОНА : 22.00 мм
Доставка:
Цена: 49.34 €39.47 € / 77.20 лв.
Спести: 20 %
| Марка | GARDENA |
| МОДЕЛ | B+/L Premium |
| ТИП НОЖИЦИ | ЛОЗАРСКИ |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 260.00 мм |
| МАКС ДИАМЕТЪР НА КЛОНА | 22.00 мм |
| ПРИНЦИП НА РЯЗАНЕ | РАЗМИНАВАЩИ СЕ ОСТРИЕТА |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.281 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ЕРГОНОМИЧНИ ДРЪЖКИ |
| EAN | 4078500870207 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












