ГРАДИНСКА НОЖИЦА GARDENA B+/L Premium
Code: 449912




The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- SHEAR TYPE : ЛОЗАРСКИ
- TOTAL LENGTH : 260.00 мм
- MAX PRUNING DIAMETER : 22.00 мм
Shipping:
Price: 49.34 €39.47 € / 77.20 лв.
Save: 20 %
| Brand | GARDENA |
| MODEL | B+/L Premium |
| SHEAR TYPE | ЛОЗАРСКИ |
| TOTAL LENGTH | 260.00 мм |
| MAX PRUNING DIAMETER | 22.00 мм |
| CUTTING TYPE | РАЗМИНАВАЩИ СЕ ОСТРИЕТА |
| PRODUCT WEIGHT | 0.281 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | ЕРГОНОМИЧНИ ДРЪЖКИ |
| EAN | 4078500870207 |
No documents were found for this product

English 












