ТРОЕН ФЕНЕР 200CM ЗЛАТНА ПАТИНА3XЕ27 BELIGHT
Код: 493226
В наличност
Кратко описание
- МОЩНОСТ W : 60.0 W
- ЦОКЪЛ : E27
- ЦВЯТ : ЗЛАТНА ПАТИНА
Доставка:
Купи на изплащане
от4.04 €
/
7.90лв.
Лихва, такси и ГПР

10х10.70€
/
10х20.93лв.
| Марка | BELIGHT |
| МОЩНОСТ W | 60.0 W |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 44 IP |
| МАТЕРИАЛ | АЛУМИНИЙ |
| ДЪЛЖИНА | 56.00 см |
| ШИРИНА | 56.00 см |
| ВИСОЧИНА | 200.00 см |
| ЦВЯТ | ЗЛАТНА ПАТИНА |
| ТЕГЛО | 8.800 kg |
| ТИП | ТРОЕН |
| EAN | 3800231890350 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











