ТРОЕН ФЕНЕР 200CM ЗЛАТНА ПАТИНА3XЕ27 BELIGHT
Code: 493226
In stock
Short Description
- MAXPOWER-W : 60.0 W
- SOCKET : E27
- COLOUR : ЗЛАТНА ПАТИНА
Shipping:
See credit plans
from4.04 €
/
7.90лв.
Interest, fees and APR

10х10.70€
/
10х20.93лв.
| Brand | BELIGHT |
| MAXPOWER-W | 60.0 W |
| SOCKET | E27 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 44 IP |
| MATERIAL | АЛУМИНИЙ |
| LENGTH | 56.00 см |
| WIDTH | 56.00 см |
| HEIGHT | 200.00 см |
| COLOUR | ЗЛАТНА ПАТИНА |
| WEIGHT | 8.800 kg |
| TYPE | ТРОЕН |
| EAN | 3800231890350 |
No documents were found for this product

English 











