ГРАДИНСКО ТЯЛО СТОЯЩО E27 IP44 50CM LEDVANCE
Код: 142941


Офертата е валидна от 15.04.2026 до 06.05.2026
В наличност
Кратко описание
- СЕРИЯ : ENDURA
- ЦОКЪЛ : E27
- ЦВЯТ : АНТРАЦИТ
Доставка:
| Марка | LEDVANCE |
| СЕРИЯ | ENDURA |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 44 IP |
| МАТЕРИАЛ | АЛУМИНИЙ |
| ДЪЛЖИНА | 20.00 см |
| ШИРИНА | 16.00 см |
| ВИСОЧИНА | 50.00 см |
| ЦВЯТ | АНТРАЦИТ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ЗА КРУШКА MAX 25W |
| EAN | 4099854460937 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











