ГРАДИНСКО ТЯЛО СТОЯЩО E27 IP44 50CM LEDVANCE
Code: 142941


The offer is valid from 15.04.2026 until 06.05.2026
In stock
Short Description
- SERIES : ENDURA
- SOCKET : E27
- COLOUR : АНТРАЦИТ
Shipping:
| Brand | LEDVANCE |
| SERIES | ENDURA |
| SOCKET | E27 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 44 IP |
| MATERIAL | АЛУМИНИЙ |
| LENGTH | 20.00 см |
| WIDTH | 16.00 см |
| HEIGHT | 50.00 см |
| COLOUR | АНТРАЦИТ |
| ADDITIONAL INFORMATION | ЗА КРУШКА MAX 25W |
| EAN | 4099854460937 |
No documents were found for this product

English 











