ГРАДИНСКИ ПЛАФОН RABALUX ROMA
Код: 440350
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : ROMA
- МОЩНОСТ W : 14.0 W
- ЦОКЪЛ : E27
- ЦВЯТ : ХРОМ
Доставка:
| Марка | RABALUX |
| МОДЕЛ | ROMA |
| МОЩНОСТ W | 14.0 W |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 44 IP |
| МАТЕРИАЛ | ПЛАСТМАСА |
| ДЪЛЖИНА | 31.80 см |
| ШИРИНА | 9.00 см |
| ВИСОЧИНА | 10.00 см |
| ЦВЯТ | ХРОМ |
| ТЕГЛО | 0.450 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | КРУШКА MAX 14W(НЕ Е ВКЛЮЧЕНА) |
| EAN | 5998250384108 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












