ГРАДИНСКИ ПЛАФОН RABALUX ROMA
Code: 440350
In stock
Short Description
- MODEL : ROMA
- MAXPOWER-W : 14.0 W
- SOCKET : E27
- COLOUR : ХРОМ
Shipping:
| Brand | RABALUX |
| MODEL | ROMA |
| MAXPOWER-W | 14.0 W |
| SOCKET | E27 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 44 IP |
| MATERIAL | ПЛАСТМАСА |
| LENGTH | 31.80 см |
| WIDTH | 9.00 см |
| HEIGHT | 10.00 см |
| COLOUR | ХРОМ |
| WEIGHT | 0.450 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | КРУШКА MAX 14W(НЕ Е ВКЛЮЧЕНА) |
| EAN | 5998250384108 |
No documents were found for this product

English 












