ГРАДИНСКА ЛАМПА СТОЯЩА Е27 45СМ, IP44 LIGHTEX STELO
Код: 130929


Офертата е валидна от 15.04.2026 до 06.05.2026
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : STELO
- СЕРИЯ : STELO
- МОЩНОСТ W : 10.0 W
- ЦОКЪЛ : E27
- ЦВЯТ : СИВ
Доставка:
| Марка | LIGHTEX |
| МОДЕЛ | STELO |
| СЕРИЯ | STELO |
| МОЩНОСТ W | 10.0 W |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 44 IP |
| МАТЕРИАЛ | НЕРЪЖД.СТОМАНА,ПЛАСТМАСА |
| ШИРИНА | 7.80 см |
| ВИСОЧИНА | 45.00 см |
| ЦВЯТ | СИВ |
| СЪВМЕСТИМОСТ С ЕНЕРГИЕН КЛАС | A++ |
| EAN | 3800883119038 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











