ГРАДИНСКА ЛАМПА СТОЯЩА Е27 45СМ, IP44 LIGHTEX STELO
Code: 130929


The offer is valid from 15.04.2026 until 06.05.2026
In stock
Short Description
- MODEL : STELO
- SERIES : STELO
- MAXPOWER-W : 10.0 W
- SOCKET : E27
- COLOUR : СИВ
Shipping:
| Brand | LIGHTEX |
| MODEL | STELO |
| SERIES | STELO |
| MAXPOWER-W | 10.0 W |
| SOCKET | E27 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 44 IP |
| MATERIAL | НЕРЪЖД.СТОМАНА,ПЛАСТМАСА |
| WIDTH | 7.80 см |
| HEIGHT | 45.00 см |
| COLOUR | СИВ |
| COMPATIBILITY WITH ENERGYCLASS | A++ |
| EAN | 3800883119038 |
No documents were found for this product

English 











