АПЛИК ВЪНШЕН E27 IP54 ЧЕРЕН RABALUX ZERNEST
Код: 229098
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : ZERNEST
- ЦОКЪЛ : E27
- ЦВЯТ : ЧЕРЕН
Доставка:
| Марка | RABALUX |
| МОДЕЛ | ZERNEST |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 54 IP |
| МАТЕРИАЛ | АЛУМИНИЙ |
| ШИРИНА | 15.00 см |
| ВИСОЧИНА | 27.00 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | БЕЗ КРУШКА В КОМПЛЕКТА,MAX 15W |
| ТИП | ГАРАДИНСКИ ФЕНЕР |
| EAN | 5996595770853 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













