АПЛИК ВЪНШЕН E27 IP54 ЧЕРЕН RABALUX ZERNEST
Code: 229098
In stock
Short Description
- MODEL : ZERNEST
- SOCKET : E27
- COLOUR : ЧЕРЕН
Shipping:
| Brand | RABALUX |
| MODEL | ZERNEST |
| SOCKET | E27 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 54 IP |
| MATERIAL | АЛУМИНИЙ |
| WIDTH | 15.00 см |
| HEIGHT | 27.00 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| ADDITIONAL INFORMATION | БЕЗ КРУШКА В КОМПЛЕКТА,MAX 15W |
| TYPE | ГАРАДИНСКИ ФЕНЕР |
| EAN | 5996595770853 |
No documents were found for this product

English 













