ТРИКРИЛ ГАРДЕРОБ EKO SPRINT 147X200X49 CM АНТРАЦИТ
Код: 245568



Офертата е валидна от 06.05.2026 до 27.05.2026
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : ПДЧ
- ШИРИНА : 1470.00 мм
- ВИСОЧИНА : 2000.00 мм
Доставка:
Купи на изплащане
от8.31 €
/
16.25лв.
Лихва, такси и ГПР

10х22.00€
/
10х43.03лв.
| Марка | EKO |
| МОДЕЛ | SPRINT 147X200X49 CM АНТРАЦИТ |
| МАТЕРИАЛ | ПДЧ |
| ЦВЯТ | АНТРАЦИТ |
| ШИРИНА | 1470.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 2000.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 490.00 мм |
| EAN | 5713035073486 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











