ТРИКРИЛ ГАРДЕРОБ EKO SPRINT 147X200X49 CM АНТРАЦИТ
Code: 245568



The offer is valid from 06.05.2026 until 27.05.2026
In stock
Short Description
- MATERIAL : ПДЧ
- WIDTH : 1470.00 мм
- HEIGHT : 2000.00 мм
Shipping:
See credit plans
from8.31 €
/
16.25лв.
Interest, fees and APR

10х22.00€
/
10х43.03лв.
| Brand | EKO |
| MODEL | SPRINT 147X200X49 CM АНТРАЦИТ |
| MATERIAL | ПДЧ |
| COLOUR | АНТРАЦИТ |
| WIDTH | 1470.00 мм |
| HEIGHT | 2000.00 мм |
| DEPTH-MM | 490.00 мм |
| EAN | 5713035073486 |
No documents were found for this product

English 











