ГАРДЕРОБ IRIM NOVA ОРЕХ ЛИНЕА/ДЪБ ЛИНЕА
Код: 241820
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : ПДЧ
- ШИРИНА : 1500.00 мм
- ВИСОЧИНА : 2080.00 мм
Доставка:
Купи на изплащане
от10.04 €
/
19.64лв.
Лихва, такси и ГПР

10х26.58€
/
10х51.99лв.
| Марка | IRIM |
| МОДЕЛ | NOVA ОРЕХ ЛИНЕА/ДЪБ ЛИНЕА |
| МАТЕРИАЛ | ПДЧ |
| ЦВЯТ | ОРЕХ ЛИНЕА/ДЪБ ЛИНЕА |
| ШИРИНА | 1500.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 2080.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 500.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ЧЕКМЕДЖЕТА С ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ |
| EAN | 3800929061925 |

Български 












